Intralipoterapia

23 listopada 2014 | Kategoria: Zabiegi | Tagi: , ,

Intralipoterapia Każda z kobiet pragnie mieć piękną sylwetkę, niestety upływ czasu sprawia, ze jest z tym poważny problem. Kobiety po dwudziestym piątym roku życia coraz częściej narzekają na odkładający się w ich ciele tłuszcz. Defekt ten dotyczy przede wszystkim ud i brzucha. Aby poprawić swój wygląd możemy posłużyć się zabiegiem intralipoterapii czyli usunięcia tłuszczu ze skóry. Metoda ta posiada ogromną zaletę mianowicie nie jest inwazyjna i należy do technik nie chirurgicznych. Zabiegu tego nie należy się obawiać, ponieważ w tym wypadku nasza skóra nie jest nacinana lecz jedynie nakłuwana strzykawką w której znajduje się specjalny preparat. Substancja to nosi nazwę aqalyx i jest jedynym jak do tej pory zarejestrowanym lekiem, który powoduje rozbicie tłuszczu pod skórą pacjenta. Tego typu zabieg przeznaczony jest przede wszystkim dla osób które boją się klasycznej liposumpcji i chcą ukształtować swoją sylwetkę w mniej inwazyjny sposób. Pomimo, że zabieg wykonywany jest za pomocą strzykawki to wcale nie oznacza, że jest on bolesny, w tkance tłuszczowej znajduje się bardzo niewiele zakończeń nerwów co za tym idzie zabieg jest prawie nie odczuwalny. Jeśli próg naszego bólu jest bardzo niski wtedy naturalnie możemy poprosić o wcześniejsze znieczulenie skóry. Zabieg intralipoterapi jest bardzo prosty i przyjemny, jednak nie powinni decydować się na niego wszyscy. Metoda ta jest odradzana kobietom w ciąży lub karmiącym. Zabiegowi nie są również poddawane osoby które chorują na cukrzycę lub po prostu są bardzo otyłe. Najczęstszymi fragmentami ciała na których przeprowadzany jest zabieg usunięcia tłuszczu są brzuch, uda, okolice pośladków a nawet twarzy. Dzięki zastosowaniu tego typu metody można bardzo szybko pięknie wymodelować swoją sylwetkę. Aby jednak zabieg był efektowny trzeba go powtarzać nawet sześć razy. Intralipoterapia jest znakomitą alternatywą dla osób chcących w szybkim czasie poprawić swoją kondycję, po zabiegu pacjent wraca do domu, oczywiście w przypadku kiedy nie wystąpią żadne powikłania, które są nikłym procentem wśród pacjentów.

 

W swej drodze do pięknych oraz zdrowych włosów nie możemy pominąć ryb, ponieważ one również są źródłem cennych składników mineralnych. Kolejnym ważnym krokiem który pomoże nam poprawić kondycję naszych włosów jest odpowiednie dbanie o nie. Na początek powinniśmy pomyśleć o dobrym szamponie, nie dajmy się nabrać na jego walory zapachowe czy wygląd zewnętrzny, liczy się skład oraz atest PZH. Do włosów powinniśmy stosować szampony delikatne, najlepiej aby były one dziecięce, ponieważ nie zawierają dużo sztucznych składników, a tym samym nie obciążają naszych włosów. Ponadto włosy powinniśmy my co kilka dni, nie codziennie ponieważ wtedy są bardziej łamliwe i wypadają. Aby zachować jak największą ilość włosów powinniśmy rozczesywać je bardzo delikatnie, kiedy będą już lekko suche. Warto też pozwolić im wysuszyć się naturalnie, gorące powietrze z suszarki tylko osłabia strukturę włosa. Jeśli chcemy aby włosy prezentowały się lepiej warto też posłużyć się właściwą odżywką do włosów która pomoże w ich rozczesywaniu oraz układaniu.

O stronie

Każdy pragnie być posiadaczem pięknych i zdrowych włosów. Z biegiem lat słabną one i zaczynają wypadać, najczęściej wypadają wiosną i jesienią wtedy możemy tracić ich nawet do osiemdziesięciu dziennie. Jeśli dotychczas cieszyliśmy się zdrowymi i gęstymi włosami, a zaczęły one intensywnie wypadać wówczas powinniśmy udać się do specjalisty, który przepisze specjalną kurację. W tej sytuacji ważny jest czas, im szybciej tym lepiej, włosy są przecież synonimem kobiecości poza tym im jest ich mniej tym częściej dochodzi do łuszczenia się skóry i w konsekwencji łupieżu. Kondycję naszych włosów możemy również poprawić sami domowymi sposobami. Mają one wiele zalet, ponieważ po pierwsze nie są tak inwazyjne jak chemia ze sklepu, a po drugie poprawiają wygląd naszych włosów i sprawiają, że są one zdrowsze. Włosy aby były piękne i lśniące muszą być przede wszystkim dobrze odżywione czyli decydującą rolę odgrywa tutaj właściwie zbilansowana dieta. Na włosy dobrze oddziałują potrawy zawierające w swym składzie cynk, żelazo, witaminy z grupy A i B. Najwięcej składników tych znajdziemy przede wszystkim w brukselce, kapuście, żółtku jaja kurzego. pożyczka bez zaświadczeń kocie oko paznokcie grandio.pl/pl/c/Sukienki-koronkowe/19