Paznokcie hybrydowe

17 grudnia 2014 | Kategoria: Wygląd | Tagi: , ,

Paznokcie hybrydowe Paznokcie są ogromnym atutem każdej kobiety, jeśli naturalnie o nie dbamy. Obecnie salony prześcigają się w propozycjach jak ozdobić paznokcie i sprawić, że będą się dobrze prezentowały przez kilka tygodni. Jeśli nie jesteśmy posiadaczami długich paznokci wtedy możemy skusić się na nałożenie sztucznych, innym rozwiązaniem są paznokcie hybrydowe w tym przypadku na naszą płytkę paznokcia nakładany jest specjalny żel, który nie tylko je zdobi ale przede wszystkim utwardza. Paznokcie hybrydowe są alternatywą dla osób które walczą z łamliwymi i rozdwajającymi się paznokciami. Zaletą paznokci hybrydowych jest też czas , są bardziej trwale od tipsów i można nimi się cieszyć nawet trzy tygodnie. W metodzie tej pracuje się na paznokciu klientki czyli nie ma możliwości przedłużenia paznokcia, ale ma to też dobre strony ponieważ płytka wygląda bardziej naturalnie. Aby uzyskać paznokieć hybrydowy należy połączyć dwa kosmetyki, mianowicie lakier hybrydowy który jest hipoalergiczny czyli bezpieczny dla płytki paznokcia z żelem do manicure. Przed przystąpieniem do malowania należy przygotować paznokieć czyli nadać mu odpowiedni kształt, może to być kształt szpiczasty, kwadratowy lub pół okrągły w zależności od preferencji klientki. Po spiłowaniu paznokcia następuje oczyszczenie go i odtłuszczenie po to aby lakier lepiej przywierał do płytki. Bardzo często płytę spiłowuje się z zewnątrz ponieważ zwiększa to przyczepność żelu. Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy i wysuszenie jej za pomocą specjalnej lampy UV. Kiedy paznokcie są już suche można nałożyć lakier z odpowiednim kolorem. Warstw lakieru może być nawet kilka, jednak za każdy razem są one utwardzane. Tak przygotowane paznokcie można już nabłyszczyć i udekorować według uznania. Paznokcie hybrydowe są nowością jednak cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na małą inwazyjność w płytkę oraz naturalny wygląd. Bardzo proste jest też ich usunięcie, do tego celu potrzebujemy jedynie wacika i płynu z acetonem. Zdejmowanie żelu jest w zasadzie bezbolesne i bardzo szybkie, co również uważane jest za wielką zaletę takich paznokci.

 

W swej drodze do pięknych oraz zdrowych włosów nie możemy pominąć ryb, ponieważ one również są źródłem cennych składników mineralnych. Kolejnym ważnym krokiem który pomoże nam poprawić kondycję naszych włosów jest odpowiednie dbanie o nie. Na początek powinniśmy pomyśleć o dobrym szamponie, nie dajmy się nabrać na jego walory zapachowe czy wygląd zewnętrzny, liczy się skład oraz atest PZH. Do włosów powinniśmy stosować szampony delikatne, najlepiej aby były one dziecięce, ponieważ nie zawierają dużo sztucznych składników, a tym samym nie obciążają naszych włosów. Ponadto włosy powinniśmy my co kilka dni, nie codziennie ponieważ wtedy są bardziej łamliwe i wypadają. Aby zachować jak największą ilość włosów powinniśmy rozczesywać je bardzo delikatnie, kiedy będą już lekko suche. Warto też pozwolić im wysuszyć się naturalnie, gorące powietrze z suszarki tylko osłabia strukturę włosa. Jeśli chcemy aby włosy prezentowały się lepiej warto też posłużyć się właściwą odżywką do włosów która pomoże w ich rozczesywaniu oraz układaniu.

O stronie

Każdy pragnie być posiadaczem pięknych i zdrowych włosów. Z biegiem lat słabną one i zaczynają wypadać, najczęściej wypadają wiosną i jesienią wtedy możemy tracić ich nawet do osiemdziesięciu dziennie. Jeśli dotychczas cieszyliśmy się zdrowymi i gęstymi włosami, a zaczęły one intensywnie wypadać wówczas powinniśmy udać się do specjalisty, który przepisze specjalną kurację. W tej sytuacji ważny jest czas, im szybciej tym lepiej, włosy są przecież synonimem kobiecości poza tym im jest ich mniej tym częściej dochodzi do łuszczenia się skóry i w konsekwencji łupieżu. Kondycję naszych włosów możemy również poprawić sami domowymi sposobami. Mają one wiele zalet, ponieważ po pierwsze nie są tak inwazyjne jak chemia ze sklepu, a po drugie poprawiają wygląd naszych włosów i sprawiają, że są one zdrowsze. Włosy aby były piękne i lśniące muszą być przede wszystkim dobrze odżywione czyli decydującą rolę odgrywa tutaj właściwie zbilansowana dieta. Na włosy dobrze oddziałują potrawy zawierające w swym składzie cynk, żelazo, witaminy z grupy A i B. Najwięcej składników tych znajdziemy przede wszystkim w brukselce, kapuście, żółtku jaja kurzego.