Przedłużanie włosów

19 marca 2017 | Kategoria: Kosmetyki | Tagi: , ,

Przedłużanie włosów Włosy są nasza wizytówką, jeśli oczywiście pięknie wyglądają. Zwykle nie doceniamy ich tylko traktujemy gorącym powietrzem suszarki, prostownicą czy farbą z mocną chemią. Włosy nie są na te czynniki odporne, więc wcześniej czy później osłabiają się, czego konsekwencją jest ich wypadanie. Wiele pań nie godzi się z tym faktem i stosuje różne metody na poprawę wyglądu, najczęściej jest to przedłużanie włosów, przeszczep włosów. Samo przedłużanie włosów polega na wczepieniu do naturalnych włosów kosmków sztucznych lub naturalnego włosia tak, aby fryzura wyglądała jak najbardziej naturalnie. Przedłużanie włosów jest żmudnym procesem i wymaga ogromnej precyzji. Zabieg nie należy do tanich, szczególnie, jeśli włosy są naturalne. Inną opcją zastosowaną zwykle na wypadające włosy jest przeszczep włosów, to metoda stosowana w gabinecie medycyny estetycznej, w której z fragmentów skóry pobiera się mieszki włosów a następnie wszczepia w miejsca ich wypadania. Zwykle punktem docelowym jest czoło, skronie, ponieważ tutaj łysienie widoczne jest najbardziej. Zabieg wiąże się ze znieczuleniem i daje szanse na poprawę wyglądu, jeśli mieszki się przyjmą i zaczną rosnąć. Mamy tak na prawdę wiele opcji jak poprawić wygląd włosów, często jednak w wyniku przebytej choroby nie możemy pozwolić sobie na nic innego jak sztuczne włosy, czyli perukę. W takiej opcji watro postawić na naturalne włosy, jakie można zamówić w specjalnych punktach. Skup włosów nie jest tutaj przypadkowy włosy są sprawdzane pod względem wyglądu i zdrowej struktury. To właśnie na ich bazie powstają najdroższe peruki naturalne. Warto również poczytać o takim preparacie jak tabletki na wypadanie włosów.

 

W swej drodze do pięknych oraz zdrowych włosów nie możemy pominąć ryb, ponieważ one również są źródłem cennych składników mineralnych. Kolejnym ważnym krokiem który pomoże nam poprawić kondycję naszych włosów jest odpowiednie dbanie o nie. Na początek powinniśmy pomyśleć o dobrym szamponie, nie dajmy się nabrać na jego walory zapachowe czy wygląd zewnętrzny, liczy się skład oraz atest PZH. Do włosów powinniśmy stosować szampony delikatne, najlepiej aby były one dziecięce, ponieważ nie zawierają dużo sztucznych składników, a tym samym nie obciążają naszych włosów. Ponadto włosy powinniśmy my co kilka dni, nie codziennie ponieważ wtedy są bardziej łamliwe i wypadają. Aby zachować jak największą ilość włosów powinniśmy rozczesywać je bardzo delikatnie, kiedy będą już lekko suche. Warto też pozwolić im wysuszyć się naturalnie, gorące powietrze z suszarki tylko osłabia strukturę włosa. Jeśli chcemy aby włosy prezentowały się lepiej warto też posłużyć się właściwą odżywką do włosów która pomoże w ich rozczesywaniu oraz układaniu.

O stronie

Każdy pragnie być posiadaczem pięknych i zdrowych włosów. Z biegiem lat słabną one i zaczynają wypadać, najczęściej wypadają wiosną i jesienią wtedy możemy tracić ich nawet do osiemdziesięciu dziennie. Jeśli dotychczas cieszyliśmy się zdrowymi i gęstymi włosami, a zaczęły one intensywnie wypadać wówczas powinniśmy udać się do specjalisty, który przepisze specjalną kurację. W tej sytuacji ważny jest czas, im szybciej tym lepiej, włosy są przecież synonimem kobiecości poza tym im jest ich mniej tym częściej dochodzi do łuszczenia się skóry i w konsekwencji łupieżu. Kondycję naszych włosów możemy również poprawić sami domowymi sposobami. Mają one wiele zalet, ponieważ po pierwsze nie są tak inwazyjne jak chemia ze sklepu, a po drugie poprawiają wygląd naszych włosów i sprawiają, że są one zdrowsze. Włosy aby były piękne i lśniące muszą być przede wszystkim dobrze odżywione czyli decydującą rolę odgrywa tutaj właściwie zbilansowana dieta. Na włosy dobrze oddziałują potrawy zawierające w swym składzie cynk, żelazo, witaminy z grupy A i B. Najwięcej składników tych znajdziemy przede wszystkim w brukselce, kapuście, żółtku jaja kurzego. laserowa depilacja bikini warszawa Poznaj historię popularnego od wielu lat modelu Nike Huarache - przeczytaj artykuł na tej stronie.